Gólszerzők: Korda (2), Kovács (2), Ónodi, Oláh, Szirony II
Sárga: -
Piros: -
Szögletarány: 4:1
PERCRŐL PERCRE
13' Szirony I, Ónodi és Korda remek kombinációja után Nagyhoz került a labda, aki Ónodinak készített le beadásra. A beívelt labdára középen nagyszerűen érkezett KORDA, és okosan a kapu bal oldalába fejelt. (1:0)
20' Nagy forintos labdájával KOVÁCS tört be a tizenhatoson belülre, majd 12 méterről a kapu bal oldalába helyezett. (2:0)
35' Szokola beadása Kordát találta meg, aki a hosszút vette célba, de a labda a kapufáról vágódott ki.
48' Cseh ugratta ki a jobb oldalon beinduló ÓNODI-t, aki egy az egyben megverte védőjét, betört a tizenhatoson belülre és a hálóba bombázott. (3:0)
50' Oláh indításával Szokola lépett meg a bal oldalon, kisodródott helyzetből lőtt, de a kapufa ezúttal is mentett.
56' Szokola végzett el egy szabadrúgást 20 méterre az ellenfél kapujától. Jól irányzott lövése ismét a lécen landolt, a kipattanóra érkezett Szirony II, de ismétlését a kapus védte.
68' Bedobás után Kovács emelte át a labdát a hosszúra, ahol érkezett OLÁH, aki a hálóba bólintott. (4:0)
80' Ónodi szabadrúgása után Kovács került lövőhelyzetbe, de a kapusba bombázott. A kipattanóra érkezett viszont Korda, aki nem kegyelmezett. (5:0)
83' Ónodi szöglete után a hosszú saroknál érkező Szirony II belsőzött 5 méterről a kapuba. (6:0)
85' Szirony I ívelte vissza a labdát a kimozduló védelem mögé, amelyre Kovács csapott le és a hálóba továbbított. (7:0)
----------------------------------------------------------------------------------
Nagyszerű, érett futballt mutatott ma be a csapatunk, ennél szebb befejezést álmodni sem lehetett volna. Azt játszottuk amit kell, a 10 emberrel kiálló franciák javarészt nyomozták a labdát. Támadásainkat ezúttal türelmesen építettük, jól járattuk a labdát, és ez számtalan kidolgozott helyzetet, gólt eredményezett. Gratulálok minden játékosnak és köszönöm mindenkinek az egész éves hozzáállását. Büszkék lehetünk magunkra!